Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 85130000 Tandläkarvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33131000 Tandläkarinstrument
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Avropade tjänster och produkter ska levereras till Beställaren dvs som finns i Stockholms län, Sverige. Se närmare om detta i Upphandlingsdokumenten samt var t.ex. utbildningar ska genomföras m.m.