2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärscoacher till Kalmar Science Park AB
Beskrivning: Upphandling av Affärscoacher till olika processer inom Kalmar Science Park.
Intern identifierare: 2025-61
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000