Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing Öppenvårdsmottagning Gynekologi Region Sörmland
Referensnummer: IN-IN23-0148
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85121210 Gynekologisk vård eller förlossningsvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna inbjudan till hearing gäller upphandling av Öppenvårdsmottagning Gynekologi Region Sörmland. Syftet med hearingen är att ta tillvara på branschens erfarenheter, kunskaper och framtidsvisioner. Den 29 maj 2023 på eftermiddagen genomförs hearing via Microsoft Teams. Vänligen anmäl er till hearingen senast den 23 maj 2023. För ytterligare information och anmälan se dokument Inbjudan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaHögsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Eskilstuna
Del nr: Nyköping
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85111300 Gynekologisk sjukhusvård, 85121000 Läkarmottagningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen