2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Skanner för objektsglas
Beskrivning: Skanner för objektsglas
Intern identifierare: RS 2025-02279
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)