269980-2024 - Resultat
Sverige – Sjukskötersketjänster – Legitimerade sjuksköterskor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLegitimerade sjuksköterskor
BeskrivningAvropet avser sju stycken bemanningssjuksköterskor till hemsjukvården i Filipstads kommun.
Intern identifierare24-2040-1014-1040-137
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLegitimerad hälso- och sjukvårdspersonal
BeskrivningSjukskötersketjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLegitimerad hälso- och sjukvårdspersonal (1)
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelBemanningssjuksköterskor (1)