27004-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Kontrakt avseende Mark, trädgårdsskötsel samt snöröjning i Tumba bruk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontrakt avseende Mark, trädgårdsskötsel samt snöröjning i Tumba bruk
BeskrivningEnl ovan Tumba bruk
Intern identifierare24/221
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000