2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flödesmätare för kärlkirurgi
Beskrivning: Ny flödesmätare för kärlkirurgi. Direktupphandling vid synnerlig brådska enligt 19 a. kap. 5 § pkt 1 LOU
Intern identifierare: UPPH2024-00126
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000