270100-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Arbets- och studieförberedande program
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbets- och studieförberedande program
BeskrivningStudie- och arbetsförberedande program.
Intern identifierareAMF 125/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1 Studier
BeskrivningStudieförberedande program
Intern identifierareDelområde 1 Studier
Del (anbudsområde)LOT-0002
BeskrivningDelområde 2 Arbete
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2 Arbete
BeskrivningArbetsförberedande program
Intern identifierareDelområde 2 Arbete
Del (anbudsområde)LOT-0004