270246-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Drift av dataanläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drifttjänst med hög säkerhetsnivå
Referensnummer: 20/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72514000 Drift av dataanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Leveransavtal beträffande Drifttjänst med hög säkerhetsnivå