270323-2020 - ÄndringSverige-Karlskoga: Vakttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakningstjänster
Referensnummer: 2020-015
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79713000 Vakttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för bevakningstjänster åt Karlskoga kommun och Karlskogahem AB