2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferenstjänster med eller utan övernattning Enköping kommun
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för att tillgodose kommunens samt ENA Energi AB:s verksamheters behov av konferenstjänster med eller utan övernattning.
Intern identifierare: KS2024/358
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall