270415-2023 - ÄndringSverige-Östersund: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Resebyråtjänst 2023
Referensnummer: Af-2023/0006 2243
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av extern resebyråtjänst.