270438-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Twin screw extruder with online measurement tools
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTwin screw extruder with online measurement tools
BeskrivningStockholm University is procuring a twin screw extruder including drive unit, feeders for the polymer matrix and reinforcements as well as equipment for conveying of the strands and pelletizing equipment as well as an integrated NIR analytical set up.
Intern identifierareSU-432-0054-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTwin screw extruder with online measurement tools