27048-2026 - Resultat
Sverige – Biltvätt och liknande tjänster – Biltvätt till förarprov - Eskilstuna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiltvätt till förarprov - Eskilstuna
BeskrivningAvrop av Dynamiskt Inköpssystem Biltvätt, 15231, Biltvätt till förarprov - Eskilstuna
Intern identifierareKOM-419689
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBiltvätt till förarprov - Eskilstuna