See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffeautomater med tillhörande tjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra av kaffemaskiner och köp av tillhörande tjänster.
Föregående meddelande: 509768-2020
Intern identifierare: 2020/KSUH 0064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000