Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Kompletterande information: Leveranser ska ske till beställd leveransadress inom Nässjö kommun
Allmänna upplysningar