270554-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Däck och Däckservice 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäck och Däckservice 2024
BeskrivningUpphandlingen avser Örebro kommuns behov av däck och tillhörande service.
Intern identifierareTos 1940/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
BeskrivningRamavtal för däck och däckservice.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörsprövning
BeskrivningRamavtal för däck och däckservice
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på varan/tjänsten
BeskrivningDäck och däckservice
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelTilldelningskriterier
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAdministrativa villkor