Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Equipment for a Complete Charge Lab
Referensnummer: 21/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42100000 Maskiner för produktion och användning av mekanisk energi
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement covers a complete charge test cell including safety system and CE-marking of each test cell for the Gothenburg site.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper, 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning, 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen