270691-2021 - ResultatSverige-Lysekil: Last- eller hanteringsmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Materialhanterare
Referensnummer: 21/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42418900 Last- eller hanteringsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Rambo AB upphandlar en materialhanterare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen