2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB för barn och unga 0-20 år, med eller utan sina familjer
Beskrivning: Upphandling omfattar HVB för barn och unga mellan 0-20 år, med eller utan sina familjer. Ramavtalet är uppdelat i följande delområden: HVB för barn och unga 0-20 år samt HVB för barn och unga 0-17 år med sina familjer.
Intern identifierare: N050U25-132
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande i enlighet med 19 kap (LOU)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde - HVB för barn och unga 0-20 år
Beskrivning: Delområdet
Intern identifierare: Delområde - HVB för barn och unga 0-20 år
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde - HVB för barn och unga 0-17 år med sina familjer
Beskrivning: Delområde - HVB för barn och unga 0-17 år med sina familjer
Intern identifierare: Delområde - HVB för barn och unga 0-17 år med sina familjer