2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing av fordon
Beskrivning: Upphandlingen avser finansiella leasingtjänster avseende fordon, till övervägande del personbilar och i mindre omfattning minibussar och lätta lastbilar.
Intern identifierare: KS 2024-00090
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000