See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upprustning av Smålandsleden
Beskrivning: upprustning av vandringsleden Smålandsleden.
Intern identifierare: RJL 2024/642
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 37535280 Utomhusbänkar, 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner, 44112100 Skyddskonstruktion, 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2