270789-2023 - ÄndringSverige-Enköping: Teknisk besiktning och provning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Konsult Besiktning
Referensnummer: TF2023/303
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Besiktning av fasta hissar, lyftanordningar, portar, vikväggar,
bränslepannor samt kokgrytor.