See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift som tjänst
Beskrivning: Upphandling för Trelleborgs kommuns behov av utskrift som tjänst
Föregående meddelande: 1662421-2024
Intern identifierare: Ks 2025/70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: se underlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000