2. Förfarande
Förfarande
Titel: Thulium fiber lasers
Beskrivning: Swedish Defence Reserach Agency (FOI) hereby invite tenderers to participate in the procurement of four (4) Thulium fiber lasers with option to provide accessories to these.
Intern identifierare: FOI-2024-1749
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000