Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162110 Undervisningsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 39162100 Undervisningsutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige
Värde