LUK - tjänster- och byggkoncessionerSkellefteå kommuns parkeringsverksamhet upphandlar betaltjänst för parkering i form av en parkeringsapp för mobiltelefon och surfplatta.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 300 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98351100 Bilparkeringstjänster, 63712400 Parkeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skellefteå kommuns parkeringsverksamhet upphandlar betaltjänst för parkering i form av en parkeringsapp för mobiltelefon och surfplatta.