See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grafisk produktion 2025, SLL1933
Beskrivning: Region Stockholm upphandlar tjänster för produktion av grafiskt material.
Intern identifierare: FSN 2024-0275
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1523919-67dd86203276824ac81eb74b
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificering - Väljs av anbudsgivare som avser att direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav
Beskrivning: "ESPD" respektive "Sanningsförsäkran och kvalificering" utgör valbara delar beroende på om anbudsgivaren önskar lämna en egenförsäkran eller ifylla sanningsförsäkran och bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav direkt i upphandlingen. "Sanningsförsäkran och kvalificering" väljs av anbudsgivare som avser direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav. Anbudsgivaren måste då med anbudet inlämna samtliga efterfrågade bevis. OBS! Anbudsgivaren måste välja en av dessa.
Intern identifierare: 1523920-67dd86203276824ac81eb74e
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Intern identifierare: 1540512-67dd86203276824ac81eb74f
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: 1523923-67dd86203276824ac81eb750