271004-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vakttjänster – Ramavtal Bevakningstjänster och larmcentraltjänster
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bevakningstjänster och larmcentraltjänster
BeskrivningUpphandlingen avser bevakningstjänster och larmcentraltjänster till Trafikverket.
Intern identifierareKOM-420564
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 79711000 Larmövervakningstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Bevakningstjänster och larmcentraltjänster