271156-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Flygplatsbelysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flygplatsljus, omsättning seriekablar mm, F21 Kallax
Referensnummer: 21FMV1982
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34997200 Flygplatsbelysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Elsäkerhetshöjande åtgärder i syfte att åtgärda bl.a. jordfel.