2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarfordon till Norrhälsinge Räddningstjänst - Hudiksvall
Beskrivning: Norrhälsinge räddningstjänst upphandlar en lastbil med kranväxlare.
Intern identifierare: 15548
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34142100 Lastbilar med hissflak, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastväxlarfordon till Norrhälsinge Räddningstjänst - Hudiksvall