2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Kuvert och provsäckar, Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på kuvert och provsäckar för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 25/86
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30199700 Tryckt kontorsmateriel utom formulär
Ytterligare klassificering (cpv): 18938000 Vadderade kuvert, 30192800 Självhäftande etiketter, 30199230 Kuvert, 30199710 Tryckta kuvert, 30199711 Tryckta fönsterkuvert, 30199712 Tryckta kuvert utan fönster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000