See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Polymer för slambehandling
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvabs behov av polymer för slamavvattning och slamförtjockning.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000