271296-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörsystem – Komponenter till gas och vätskeledningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKomponenter till gas och vätskeledningssystem
BeskrivningKomponenter till gas och vätskeledningssystem
Intern identifierareV 2026/291
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKomponenter till gas och vätskeledningssystem