Upphandling av Telekommunikationstjänst innehållande telefoniväxel, telefonist/kommunikationsplattform, operatörstjänster, eventuellt IoT tjänster och/eller plattform för Katrineholms, Flens och Vingåkers kommun med bolag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64214200 Telefonväxeltjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Telekommunikationstjänst innehållande telefoniväxel, telefonist/kommunikationsplattform, operatörstjänster, eventuellt IoT tjänster och/eller plattform för Katrineholms, Flens och Vingåkers kommun och bolag.