See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - Byggledare EL Käppala 900k
Beskrivning: Vi söker en byggledare El för 900k. Se inbjudan för detaljer.
Intern identifierare: KF2024-093
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan