2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höjdfordon till Alingsås och Vårgårdas Räddningstjänst
Beskrivning: Höjdfordon till Alingsås och Vårgårdas Räddningstjänst
Intern identifierare: 2024.144 AVRF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Höjdfordon obligat
Beskrivning: Höjdfordon enligt ställda krav
Intern identifierare: 1618504
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grundinformation
Beskrivning: Ett höjdfordon
Intern identifierare: 1618505
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Grundinformation (1)
Beskrivning: Höjdfordon till AVRF
Intern identifierare: 1618506