See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklambyråtjänster
Beskrivning: Reklambyråtjänster
Intern identifierare: 24/80
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall upphandling
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kommersiella villkor