271652-2025 - Resultat
Sverige – Hamndrift – TI 2024-1344 Bemanningstjänster Södertälje Hamn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1344 Bemanningstjänster Södertälje Hamn
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av bemanningstjänster för Södertälje hamn.
Intern identifierare24/141
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63721200 Hamndrift
Ytterligare klassificering (cpv): 63720000 Stödtjänster för sjötransport, 63721000 Drift av hamnar och farleder och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000