271670-2021 - ResultatSverige-Stockholm: IT-tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besöksräknare och analysprogram som tjänst
Referensnummer: 2.6/2182/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Besöksräknare och analysprogram som tjänst till kulturförvaltningen
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38550000 Mätare, 38552000 Elektroniska mätare, 51200000 Installation av mät-, kontroll-, test- och navigeringsutrustning, 72222300 IT-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen