271720-2020 - ÄndringSverige-KRISTIANSTAD: Katetrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ablation
Referensnummer: 2019-O001925
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141200 Katetrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Katetrar och tillbehör för Ablation avseende diagnosticering och
Behandling av bla hjärtarytmier