2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Kognition/kommunikationshjälpmedel
Beskrivning: Region Västernorrland kommer inom en snar framtid att påbörja arbetet med en ny upphandling av Kognition - och kommunikationshjälpmedel. Innan upphandlingsarbetet påbörjas avser vi göra en analys och genomlysning av vad marknaden har att erbjuda idag och i nära framtid. Utvecklingsområden, innovationstankar och nya produkter är något vi ser extra framemot att få lyssna till. Vi inbjuder Er nu som leverantör att anmäla ditt intresse att presentera dina produkter inom efterfrågat område.
Intern identifierare: 24IU59
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning