See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av service, reparation samt nyanskaffning av hissar 2025
Beskrivning: Upphandling av service, reparation samt nyanskaffning av hissar 2025
Intern identifierare: Ks 2025/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000