271884-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kultur- och fritidstjänster – Drift av Musik- och Kulturverkstad för barn och unga i Nordanstigs Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av Musik- och Kulturverkstad för barn och unga i Nordanstigs Kommun
BeskrivningNordanstigs kommun upphandlar leverantör för att bedriva musik- och kulturverkstad för barn och unga i Nordanstigs kommun.
Intern identifierare14417
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80340000 Speciella undervisningstjänster, 80410000 Diverse skoltjänster, 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift av Musik- och Kulturverkstad för barn och unga i Nordanstigs Kommun