271945-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Mynt och medaljer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medaljer.
Referensnummer: 792-A229.119/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18512000 Mynt och medaljer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av medaljer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18512200 Medaljer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen