272096-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Konsulttjänster för projektledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategic Learning Lead GRP
Referensnummer: SU481-0077-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
GRP (The Global Resilience Partnership) seeks a Strategic Learning Lead to lead the secretariat’s work on monitoring, evaluation and learning (MEL). The work will be done in close collaboration with the GRP Secretariat, as an integrated staff position.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen