27212-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Ogräsbekämpning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsavtal 2019 Bekämpning av invasiva växtarter
Referensnummer: T2018-02966
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77312100 Ogräsbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Se förfrågningsunderlag.