272236-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Operatörstjänster och växeltjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperatörstjänster och växeltjänster
BeskrivningOperatörstjänster och växeltjänster för telefoni
Intern identifierareIU25-8
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000