272287-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fartyg och båtar – Upphandling av Tjänstebåt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Tjänstebåt
BeskrivningUpphandling av Tjänstebåt
Intern identifierare1441/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000