See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift- och underhåll av gatubelysning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar drift och samtliga underhållsåtgärder av anläggningar för Laholms kommuns offentliga belysning för vägar, gator, torg, parker med flera samt julbelysning.
Intern identifierare: Samhällsbyggnadsnämnden 2025-000230
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000